Vanmorgen waren we al vroeg uit de veren.
We gingen namelijk op bezoek bij de Emy-land School.
Wat een geweldige school!! Hoe mooi is het om te zien dat al deze kinderen hetzelfde nodig hebben. 😉
Wat waren ze blij om Nederlanders te zien.
We werden hartelijk ontvangen door de directeur en kregen daarna een rondleiding door de school. 👶🏿👧🏿

We reden daarna door naar onze schoolkinderen in Petals. Daar lag de afwas al te wachten en waren ze druk bezig met het opscheppen van de rijst. Met een echte Hollandse aardappel!
Oh en ik dacht dat het met jus was, maar het bleek tomaat te zijn. 😂😂

Hard werken is het iedere dag in de keuken. Zeker in de warmte van de zon, het vuur & het vele werk. Maar wat is het ook dankbaar werk. Als je dan de stralende gezichtjes ziet van de kinderen als ze hun bordje komen halen! 😋

We deden de afwas, we speelden volleybal, hebben de springtouwen getest enz.. 🥎
Zelfs de jongens deden fanatiek mee. De kids zongen liedjes voor ons en we genoten allemaal enorm.

Leander en Marcel hadden een afspraak met een aannemer. (plannen volgen)
Hans nam alvast afscheid van de kids, maar aan Leander werd gevraagd of hij Hans hier wilde laten. De kinderen zijn gek op hem! Ze gaan zijn google trucs nooit meer vergeten. 😉

Leander & Hans vertrokken einde van de middag naar de AirPort. We hebben enorm genoten van hun gezelschap. We waarderen het erg dat ze onze stichting een warm hart toedragen. Het is bijzonder fijn om dit werk hier met andere mensen te kunnen delen.
Daarom kijken we nu enorm uit naar de rest van de familie! ♥️🇰🇪
Zij hopen d.v. aanstaande woensdag vanuit 🇳🇱 te vertrekken.
Marcel blijft gelukkig nog een poosje bij ons! 😉

Einde van de middag zijn we de wijk in gegaan. We hebben winkeltjes bezocht en ontmoetten weer nieuwe kinderen, zo lief! We zaten midden op straat met hen.
👧🏿👶🏿

Rond 17:00 zijn we nog langs school gegaan en het werd al een beetje schemerig. We begrepen dat sommige kids wel tot 18:00 op school bleven. En wat bleek? Er zaten nog 2 klassen; groep 7 & 8.
De andere waren al naar huis, maar rond en om de school waren nog heel veel kids te zien, die er bleven spelen of kletsen.
Sommige hadden zelfs hun uniformen verwisseld voor eigen kleren. Ze speelden heerlijk met hun springtouw en sommige waren ook druk bezig met hun huiswerk! Ook werd er gevolleybald met een kokosnoot, dat is toch vindingrijk?!
Zo fijn om te zien dat ze zo blij zijn! 👶🏿👧🏿
Het werd al donker, dus we zijn terug door de wijk naar de auto gelopen. Dat was ook weer indrukwekkend, zoveel kinderen, groot en klein, sommige met een klein broertje of zusje op hun rug, moeders op de grond bezig met de afwas, je ziet er van alles! Kraampjes waar eten gemaakt wordt en ga zo maar door.
We werden nog herkend want want we werden nageroepen: ‘Auntie Piek‘ of ‘See you on Monday’! 🥰 zo lief!

Toen we weer terug bij school kwamen, gingen de kinderen die er nog waren ook naar huis.
Sommige moeten wel een uur lopen, begrepen we. Onvoorstelbaar na zo’n lange dag op school!
Er kwam einde van de middag ook een tuktuk om wat kinderen op te halen. Er gingen 8 kinderen in wat eigenlijk niet helemaal paste, maar daar zeurt niemand over. Niemand die zeurt om voorin te willen zitten, maar allemaal bij elkaar op het bankje achterin. (zie filmpje)

Ik bedacht me tijdens het teruglopen: hoe zou het daar thuis zijn? Zouden ze een tafel hebben waar ze aan kunnen zitten? (Wat niet vanzelfsprekend is hier..) Zou er een maaltijd klaar staan? Zouden ze dan aan hun ouders vertellen wat er vandaag allemaal gebeurd is op school?
Zouden ze in een schoon bedje kunnen?
We weten het niet en proberen zoveel mogelijk voor hen op school te zorgen en ze te laten genieten, en dat doen ze gelukkig, aan hun gezichtjes te zien! Wat kunnen we toch dankbaar werk verrichten onder hen!

We kijken uit naar maandag, dan zien we ze weer!!

🤍❤️🧡💛💜💙

“Geeft gij hun te eten”

Winkelmand0
Er zitten nog geen items in je winkelmand!
Verder winkelen
0